Servis notebooků Packard Bell

Máte notebook Packard Bell již po záruce a potřebuje jeho servis nebo opravu?

Náš servis se zkušenými techniky realizuje opravu všech modelů notebooků značky Packard Bell, které jsou po záruce nebo je záruka neuznatelná.

Zajišťujeme svoz notebooků z celé ČR ZDARMA - Váš notebook vyzvedneme u Vás doma a opravený Vám jej doručíme zpět. Event. ho můžete osobně donést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Jak probíhá oprava notebooku?

Nejpozději další pracovní den po doručení notebooku Packard Bell do naší provozovny, provedeme diagnostiku závady, která je v případě realizace opravy zdarma. Výsledkem je sdělení maximální ceny opravy a jeho časové náročnosti.

Servisní služby pro notebooky Packard Bell

Provádíme opravy a servis notebooků Packard Bell všech typů v nejrychlejší možné době - většinu náhradních dílů máme skladem.
Klienti se na nás nejčastěji obrací, když potřebují obnovit nebo zálohovat data, odstranit viry, vyčistit notebook od vylité tekutiny, …
Mezi časté závady také patří: zamrzání notebooku, „černá obrazovka“ po zapnutí, nefunkčnost podsvícení, slabá výdrž baterie, rozbitý napájecí adaptér.

Na Vašem notebooku Packard Bell zajistíme též aktualizaci, či instalaci operačních systémů, ovladačů, aplikací.

Doporučujeme také pravidelné „fyzické“ čištění notebooku (profylaxe) od prachu, tekutin a jiných nečistot.

Realizujeme pozáruční servis notebooků Packard Bell pro firmy i jednotlivce. V případě potřeby stačí vyplnit svozový formulář níže nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.