Servis počítačů Packard Bell

Realizujeme pozáruční opravy a servis počítačů značky Packard Bell pro firmy i soukromé osoby. Opravíme softwarové i hardwarové závady.

Nejčastěji se setkáváme se ztrátou dat, zavirovaným operačním systémem, zasekáváním a pomalým chodem počítače nebo chybějícím ovladačem.

Svoz počítače Packard Bell do našeho servisu zajišťujeme z celé ČR ZDARMA nebo  můžete počítač osobně přinést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Diagnostiku závady Vašeho počítače Packard Bell provedeme nejpozději následující pracovní den a v případě realizace opravy je ZDARMA. Výsledkem diagnostiky počítače je sdělení maximální ceny opravy a jeho časové náročnosti.

Servisní služby pro počítače Packard Bell

Provádíme hardwarové (mechanické) i softwarové (programové) opravy. Zajistíme Vám instalaci nebo aktualizaci operačního systému, ovladačů, či různých aplikací.
Zákazníci se na nás často obrací, když potřebují obnovit nebo zálohovat data, odstranit viry, vyčistit počítač od vylité tekutiny, …
Doporučujeme také pravidelně „fyzicky“ čištit počítač od prachu, tekutin a jiných nečistot (tzv. profylaxi) - ideálně každé 2 roky.

Pokud potřebujete opravit počítač Packard Bell, využijte naše služby, stačí vyplnit svozový formulář nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.